Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Desteğiniz Fark Yaratacak - Nasıl Destek Olabilirim?
proje durumu
Duyurular

Nasıl Destek Olabilirim?

Bağış Kampanyasının Tanımı ve Amacı:

Desteğiniz Fark Yaratacak bağış kampanyamız, 30/04/2016 tarihinde sona erecek. Mevcut ilkokul binamızda isimlendirilebilecek mekan olmamakla birlikte bağışçılarımızın isimlerine önce bu binadaki “Desteğiyle Fark Yaratanlar” duvarında yer verip, 2019 eğitim yılında açılacak olan ortaokul binamızda ilgili mekanlara kendilerinin isimlerini vereceğiz. Böylelikle bağışçılarımızın isimleri her iki okul binamızda da yer alacak.

Bu kez bağış çağrımızı mezunlardan gelen talep üzerine yineliyoruz… Böylece ilkokulumuzun devamı olacak ortaokulumuzda da döneminizin, sizin ya da kaybettiğiniz bir arkadaşınızın, aile büyüğünüzün adını ölümsüzleştirebileceksiniz.

Ortaokul binamızda;
16 Sınıf
1 Rehberlik
1 Fen Lab
1 Kütüphane
1 Müzik Atölyesi
1 Görsel Sanatlar Atölyesi
1 Akıl Oyunları Atölyesi
1 Satranç Atölyesi
1 Revir
1 Bilişim Teknolojileri Dersliği
1 Teknoloji ve Tasarım Dersliği
2 Yabancı Dil Dersliği
olmak üzere 29 bölüm isimlendirilebilecektir.
  

Bağışların Toplanma Şekli 

Bağışlar belirtilen banka hesabına havale/Eft yolu ile gönderilebilecek ya da kredi kartı ile yapılabilecektir. Kredi kartı ile yapılacak bağışlar, internet sitesi üzerindeki sanal pos aracılığı ile veya Vakıf Merkezine gelerek ya da kredi kartı ödeme talimatı (mail order) vererek gerçekleştirilebilir. Kredi kartı ile yapılacak bağışlarda, taksitlendirme uygulaması yapılabilir. Bağışlar için Bağış Makbuzu verilecektir. Talep halinde, bağış karşılığında fatura alınması da mümkündür.

Bağış Şekilleri 

  • Bir “Sınıf” ın adını ben koymak istiyorum: Kampanya kapsamında 30.000.-TL bağış yapanlar “Sınıf açarak bir ismi yaşatanlar” olarak anılacak ve bu destekçilerimizin isimleri her bir sınıf için ayrı ayrı olmak üzere, “bağışçılarımız panosu”nda en üstte yer alacaktır.  Aynı zamanda okulun ve vakfın web sitesinde de isimleri sürekli olarak yer alacaktır.

  • Ayrıca bağış yaparak kütüphane, revir, spor alanı, laboratuvar vb. bölümlere de isim verilebilir. Bu bağış için  KALEV ile temasa geçilmesi gerekmektedir. 

  • “Altın Tuğla” ile destek vermek istiyorum : Kampanya kapsamında 10.000.-TL bağış yapanlar “Altın tuğla ile destek verenler” olarak anılacak ve bu destekçilerimizin isimleri her bir tuğla için ayrı ayrı olmak üzere, “bağışçılarımız panosu”nda üstte yer alacaktır. Aynı zamanda okulun ve vakfın web sitesinde de isimleri  sürekli olarak yer alacaktır.
  • “Gümüş Tuğla” ile destek vermek istiyorum: Kampanya kapsamında 5.000.-TL bağış yapanlar “Gümüş tuğla ile destek verenler” olarak anılacak ve bu destekçilerimizin isimleri her bir tuğla için ayrı ayrı olmak üzere, “bağışçılarımız panosu”nda yer alacaktır. Aynı zamanda okulun ve vakfın web sitesinde de isimleri sürekli olarak yer alacaktır. 
  • “Bronz Tuğla” ile destek vermek istiyorum: Kampanya kapsamında 2.500.-TL bağış yapanlar “Bronz tuğla ile destek verenler” olarak anılacak ve bu destekçilerimizin isimleri her bir tuğla için ayrı ayrı olmak üzere, “bağışçılarımız panosu”nda yer alacaktır.  Aynı zamanda okulun ve vakfın web sitesinde de isimleri sürekli olarak yer alacaktır.
KADIKÖY ANADOLU LİSESİ EĞİTİM VAKFI

Kalev Proje Bağış Hesabı


Garanti Bankası

88 - 6293388 KADIKÖY 

TR41 0006 2000 0880 0006 2933 88